Milé děti, doufáme, že jste si užily veselé Velikonoce.

Kluci vytatarovali spoustu vajíček a dobrot a holky snad dostaly trošku na zadek ať jsou zdravé po celý rok.

Tento týden si budeme povídat o domácích zvířátkách a jejich mláďatech, které se právě na jaře zvířecím maminkám rodí. Zkuste se s námi o domácích zvířátkách něco nového naučit. Určitě máte doma spoustu knížek a časopisů. Vyhledejte a správně pojmenujte domácí zvířata s mláďátky vám pomohou rodiče.

Máme pro vás připravené malé úkoly pro šikovné skřítky, ať se vám daří.

Posíláme pozdravy a mnoho úsměvů.

1, Poznej a pojmenuj zvířátka na statku (vytleskej slabiky zvířátek)

2, Spoj správně mládě s maminkou

3, Písnička Kočka leze dírou – Pásla ovečky (písničky už umíme ze školky, tak si je zazpívej)

4, Pomoc kočičce namotat klubíčka z vlny, jestli pak víš ze kterého zvířátka je vlna?

5, Pohádka O třech prasátkách (rodiče ti pohádku budou číst a ty se pokus doplnit slovně kreslený obrázek)

SYLVA FRANCOVÁ: Kreslené pohádky | Preschool activities, Teacher life,  Fairy tales

6, Vyrob si prasátko z papíru

Prasátko / Návody pro tvoření | ProMaminky.cz