MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEROV, U TENISU 2

Vážení rodiče,
pokud bylo Vaše dítě přijato, doložte prosím do pátku 24. 5. 2024 vyplněný evidenční list dítěte, originál potvrzení od dětského lékaře, oba souhlasy se zpracováním osobních údajů a přihlášku ke stravování. Prosíme o předání všech dokumentů v zalepené obálce do poštovní schránky mateřské školy nebo osobně přímo v mateřské škole. Všechny požadované dokumenty k vyplnění najdete v odkazech níže.

ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ – MATEŘSKÁ ŠKOLA HENČLOV

Vážení rodiče,
pokud bylo Vaše dítě přijato, doložte prosím do pátku 24. 5. 2024 vyplněný evidenční list dítěte, originál potvrzení od dětského lékaře, oba souhlasy se zpracováním osobních údajů a přihlášku ke stravování. Prosíme o předání všech dokumentů v zalepené obálce do poštovní schránky mateřské školy nebo osobně přímo v mateřské škole. Všechny požadované dokumenty k vyplnění najdete v odkazech níže.

Categories: Aktuality