Vážení rodiče,

informujeme Vás o uskutečnění lyžařského kurzu pro děti v Hlubočkách u Olomouce.

Zahájení kurzu je plánováno na čtvrtek 19. 1. 2023. Další lekce bude vždy ve stejný den a čas. Celkem je plánováno pět lekcí.

Odjezd je z ulice Vsadsko v 7:30 hodin ze strany parkoviště. Děti, které budou odcházet z mateřské školy, přiveďte nejpozději v 7:00 hodin. Pokud budete své děti přivádět přímo na stanoviště odjezdu na ulici Vsadsko, informujte nás předem, abychom zbytečně na děti nečekali v mateřské škole a dorazte na místo odjezdu do 7:20 hodin. U autobusu budeme evidovat docházku dětí. Velmi by nám usnadnilo přivádění co největšího počtu dětí až na místo odjezdu z důvodu přenášení lyží.
Děti budou z mateřské školy vodit dvě paní učitelky. Při příjezdu budou děti, které se budou vracet do MŠ, opět vyzvedávat paní učitelky u autobusu.
Předpokládaný čas návratu je ve 12.20 hodin na ulici Vsadsko – strana rodinných domů.

VYBAVENÍ:

  • Lyžařské oblečení (zateplené kalhoty, bunda).
  • Na hlavě čepice bez bambule a nezapnutá lyžařská přilba označená štítkem se jménem dítěte (pro usnadnění oslovování instruktorem).
  • Lyžařské rukavice – palčáky, ne prstové (ty již bývají opatřeny očkem z gumičky, které se navleče na zápěstí a nebo rukavice přišijte na gumu, kterou provlečete oběma rukávy bundy).  
  • Mikinu oblečte do kalhot. Přes ni navlečte kalhotové šle (usnadníte tak dítěti vysvlékání na toaletě, dětem stačí stáhnout kalhoty a nemusí si sundávat mikinu).
  • K autobusu půjdeme v lyžácích, které neupínejte natěsno, provedou až instruktoři na svahu.
  • V ruce lyže bez vaku a bez holí, které budou na špičce označeny nálepkou.
  • Berte na vědomí, že děti nebudou mít v tento den v mateřské škole boty – ať neodcházíte z MŠ v lyžácích! Pokud tedy Vaše dítě půjde od autobusu do MŠ, budete mu muset dát boty ráno do MŠ nebo mu při vyzvedávání z MŠ nezapomeňte vzít boty s sebou.    

Svačina je v tento den odhlášena, děti budou mít na svahu čaj a oplatek (v ceně lyžařské školy).

V autobuse budou děti v doprovodu instruktorů. 

Prozatím bereme v úvahu skutečnost, že se kurzy budou moci uskutečnit. V případě nepříznivého počasí se kurz prodlužuje, sledujte aktuální podmínky na stránkách lyžařské školy https://www.rokspohybem.cz/.